Protokoły z Sesji - II kadencja MRG

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Protokół nr III /16 z Sesji Młodzieżowej Rady Gminy z dnia 21 czerwca 2016 roku

P R O T O K Ó Ł Nr III/16 Z SESJI MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY OSTRÓW MAZOWIECKA odbytej w dniu 21 czerwca 2016 roku w Urzędzie Gminy w Ostrowi Mazowieckiej pod przewodnictwem Krystiana Pazika - Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Gminy Ostrów Maz

Protokół nr II /16 z Sesji Młodzieżowej Rady Gminy z dnia 28 stycznia 2016 roku

P R O T O K Ó Ł Nr II/16 Z SESJI MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY OSTRÓW MAZOWIECKA odbytej w dniu 28 Stycznia 2016 roku w Urzędzie Gminy w Ostrowi Mazowieckiej pod przewodnictwem Krystiana Pazika - Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Gminy Ostrów Mazowiecka.

Protokół nr I /15 z Sesji Młodzieżowej Rady Gminy z dnia 25 listopada 2015 roku

P R O T O K Ó Ł Nr 1/15 Z I SESJI MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY OSTRÓW MAZOWIECKA odbytej w dniu 25 listopada 2015 roku w Urzędzie Gminy w Ostrowi Mazowieckiej pod przewodnictwem: Mateusza Brzostka – radnego seniora oraz Krystiana Pazika – Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Gminy