Skład Rady - I, II, III kadencja

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Skład Młodzieżowej Rady Gminy Ostrów Mazowiecka - III Kadencja 2017 - 2019

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy Jakub Szczubełek – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Jelonkach, Zastępca Przewodniczącego Agnieszka Świątkowska - uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie, Sekretarz Katarzyna Pamrów - uczennica Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jasienicy. Gabriela Bryska, Julia Byler, Anna...

Skład Młodzieżowej Rady Gminy Ostrów Mazowiecka - II Kadencja 2015 - 2017

Krystian Pazik – Przewodniczący Kamil Szydlik – Zastępca Przewodniczącego Kaja Tomaśko – Sekretarz 1. Kamila Bednarczyk 2. Katarzyna Brzostek 3. Mateusz Brzostek 4. Gabriela Bryska 5. Klaudia Szydlik 6. Jakub Kocik 7. Alicja Klimaszewska 8. Karolina Rogaska 9. Paulina Ruszkowska 10. Julia Sobotka 11. Michał Stepnowski 12

Skład Młodzieżowej Rady Gminy Ostrów Mazowiecka - I Kadencja 2013 - 2015

Staniszewska Weronika - Przewodnicząca MRG Urbanik Kamil - Wiceprzewodniczący MRG Szajda Emilia Sylwia - Sekretarz 1. Dąbrowska Olga 2. Głębocki Sebastian 3. Gorczyńska Angelika 4. Grabowski Tomasz 5. Grzeszczuk Patryk 6. Każuch Aleksandra 7. Narewska Aneta 8. Niedzielska Magdalena 9. Niewiadomska Aleks