Ogłoszenia o zamówieniach i konkursach

Ogłoszenie o zamówieniu - Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Ostrów Mazowiecka, znak sprawy: IG.271.11.2020

 

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

 



Informacja z otwarcia ofert 

 


 


UWAGA: wyjasnienia oraz zmiana terminu składania ofert!!

 

 


 

Zamówienie dotyczy zakupu biletów miesięcznych dla uprawnionych dzieci i uczniów dojeżdżających do szkół prowadzonych przez Gminę Ostrów Mazowiecka. Zamówienie zostało podzielone na 9 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.

 

Termin realizacji zadania: od 01.09.2020 r. do 30.06.2021 r.

 

UWAGA: cyfry w nawiasach przy nazwie miejscowości oznaczają ilość przystanków w danej miejscowości

 

CZĘŚĆ 1. Publiczna szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w DUDACH

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:50 – 68 osób

z kierunku: Stara Grabownica (3 przystanki) – Nowa Grabownica (1) – Kuskowizna  (2) – Dudy (1 - szkoła)

Trasa 2: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 13:00 – 43 osoby

w kierunku: Kuskowizna (2) – Nowa Grabownica (1) – Stara Grabownica (3)

Trasa 3: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 14:30 – 25 osób

w kierunku: Kuskowizna (2) – Nowa Grabownica (1) – Stara Grabownica (3)

 

CZĘŚĆ 2. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w DYBKACH

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:45 – 47 osób

z kierunku: Wiśniewo (1) – Nowa Osuchowa (5) - Dybki (1 - szkoła)

Trasa 2: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:45 – 16 osób

z kierunku: Stara Osuchowa (2) – Dybki (Grabniak) - Dybki (1 - szkoła)

Trasa 3: przywóz uczniów do szkoły na godz. 8:45 – 16 osób

z kierunku: Wiśniewo (1) – Nowa Osuchowa (4) – Stara Osuchowa (1) - Dybki (1 - szkoła)

Trasa 4: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 13:40 - 47 osób:

w kierunku: Nowa Osuchowa (5) - Wiśniewo (1)

Trasa 5: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 15:20 - 16 osób:

w kierunku: Stara Osuchowa (Zastruże) – Nowa Osuchowa (4) – Wiśniewo (1)

 

CZĘŚĆ 3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w JASIENICY

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:20 – 71 osób

z kierunku: Smolechy (2) - Nieskórz (6) – Chmielewo (3) – Jasienica (ul. Podchmielewie) – Jasienica (1 - szkoła)

Trasa 2: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:45 – 38 osób

z kierunku: Króle Duże (3) – Kowalówka (1) – Króle Duże (1) - Jasienica (1 - szkoła)

 

Trasa 3: odwóz uczniów ze szkoły o godz.: 13:20 – 60 osób

w kierunku: Jasienica (ul. Podchmielewie) – Chmielewo (3) – Nieskórz (6) – Smolechy (2)

Trasa 4: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 13:20 – 32 osoby

w kierunku: Króle Duże (1) - Kowalówka (1) – Króle Duże (3)

Trasa 5: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 15:00 - 11 osób

w kierunku: Jasienica (ul. Podchmielewie) – Chmielewo (3) – Nieskórz (6) - Smolechy

Trasa 6: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 15:00 - 6 osób

w kierunku: Króle Duże (1) - Kowalówka (1) – Króle Duże (3)

 

CZĘŚĆ 4. Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w JELONKACH

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:30 – 12 osób

z kierunku: Zalesie (2) – Sulęcin-Kolonia (1) - Jelonki (szkoła)

Trasa 2 : przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:50 – 31 osób

z kierunku: Stare Lubiejewo (1) – Grądziki (1) – Sulęcin Szlachecki (2) - Sulęcin Włościański (1) - Jelenie – Czesin – Trynosy (2) - Jelonki (1 - szkoła)

Trasa 3: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 14:30 – 12 osób

w kierunku: Sulęcin–Kolonia (1) - Zalesie (2)

Trasa 4: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 14:30 – 31 osób

w kierunku: Trynosy (2) – Czesin (1) – Jelenie (1) – Sulęcin Włościański (1) – Sulęcin Szlachecki (2) – Grądziki (1) – Stare Lubiejewo

 

CZĘŚĆ 5. Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk dypl. Ludwika Bociańskiego w KOMOROWIE

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:40 – 23 osoby

z kierunku: Rogóźnia (2) – Komorowo (1 - szkoła)

Trasa 2: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:55 – 35 osób

z kierunku: Sielc (3) – Komorowo (1 – szkoła)

Trasa 3: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:55 – 33 osoby

z kierunku: Stok (2)  – Komorowo (1 - szkoła)

Trasa 4: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:55 – 7 osób

z kierunku: Lipniki (1) – Koziki-Majdan (1) – Popielarnia (1) – Pólki (1) – Komorowo (1 - szkoła)

Trasa 5: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 12:35 – 40 osób

w kierunku: Stok (2) – Sielc (3) – Rogóźnia (2)

Trasa 6: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 13:25 – 51 osób

w kierunku: Stok (2) – Sielc (3) – Rogóźnia (2)

Trasa 7: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 13:25 – 7 osób

w kierunku: Lipniki (1) – Koziki-Majdan (1) – Popielarnia (1) – Pólki (1)

 

CZĘŚĆ 6. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 roku w NAGOSZEWIE

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 8:15 – 50 osób

z kierunku: Nagoszewka Druga (2) – Nagoszewka Pierwsza (1) – Nagoszewo (1 – szkoła)

Trasa 2: przywóz uczniów do szkoły na godz. 8:15 – 16 osób

z kierunku: Puzdrowizna (1) – Laskowizna (1) - Nagoszewo (1 - szkoła)

Trasa 3: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 13:00 – 19 osoby

w kierunku: Nagoszewka Pierwsza (1) – Nagoszewka Druga (2)

Trasa 4: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 13:00 – 7 osób

w kierunku: Laskowizna (1) – Puzdrowizna (1)

Trasa 5: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 14:40 – 31 osób

w kierunku: Nagoszewka Pierwsza (1) – Nagoszewka Druga (2)

Trasa 6: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 14:40 – 9 osób

w kierunku: Laskowizna (1) – Puzdrowizna (1)

 

CZĘŚĆ 7. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w STARYM LUBIEJEWIE

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:25 – 26 osób

z kierunku: Pałapus (1) – Budy-Grudzie (1) - Podborze (1) – Zakrzewek (1) – Nowe Lubiejewo (1) – Stare Lubiejewo (1 - szkoła)

Trasa 2: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:20 – 5 osób

z kierunku: Sulęcin-Kolonia (1) – Stare Lubiejewo (1 - szkoła)

Trasa 3: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 12:35 – 12 osób

w kierunku: Nowe Lubiejewo (1) – Zakrzewek (1) – Podborze (1) – Sulęcin Kolonia

Trasa 4: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 14:50 – 16 osób

w kierunku: Nowe Lubiejewo (1) – Zakrzewek (1) – Podborze (1) – Budy-Grudzie (1) – Pałapus (1)

Trasa 5: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 14:40 – 3 osoby

w kierunku: Sulęcin-Kolonia (1)

 

CZĘŚĆ 8. Publiczna Szkoła Podstawowa w PAŁAPUSIE

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:45 – 7 osób

z kierunku: Podborze (1) – Budy-Grudzie (1) – Pałapus (1 - szkoła)

Trasa 2: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 12:45 – 7 osób,

w kierunku: Budy Grudzie (1) – Podborze (1)

 

CZĘŚĆ 9. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w UGNIEWIE

Trasa 1: przywóz uczniów do szkoły na godz. 7:45 – 29 osób

z kierunku: Biel (2) – Ostrów Mazowiecka (1) – Ugniewo osiedle (1) – Ugniewo (szkoła)

Trasa 2: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 12:30 – 15 osób

w kierunku: Ugniewo osiedle (1) – Ostrów Mazowiecka (1) – Biel (2)

Trasa 3: odwóz uczniów ze szkoły o godz. 15:10 – 14 osób

w kierunku: Ugniewo osiedle (1) – Ostrów Mazowiecka (1) – Biel (2)

 

Termin składania ofert: 18.08.2020 r. godz. 10:30

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Referat Infrastruktury Gminnej
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 sierpnia 2020 13:25
Dokument wprowadzony do BIP przez: Cezary Gałązka
Ilość wyświetleń: 492
31 sierpnia 2020 15:16 (Cezary Gałązka) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
31 sierpnia 2020 15:15 (Cezary Gałązka) - Dodanie załącznika [ig271112020_wybor_of_najk_na_strone.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 sierpnia 2020 17:03 (Cezary Gałązka) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)